تبلیغات
all 4 teenagers - برزیل 4-2-3-1 بازی خواهد کرد !
patoghe bar o bache haye BAHAL !

برزیل 4-2-3-1 بازی خواهد کرد !

چهارشنبه 6 مرداد 1389 18:00

نویسنده : teenagers
ارسال شده در: ورزش ،


مانو منزس: برزیل من 4-2-3-1 بازی خواهد کرد

مانو منزس، سرمربی جدید تیم ملی برزیل، اهدافش در این تیم تا جام جهانی 2014 را اعلام کرد.

او قصد دارد تیمش را با فلسفه فوتبال اروپا تطبیق دهد و سیستم 4-2-3-1 را برای سلسائو در نظر گرفته است.

سرمربی سابق کورنتیانس در کنفرانس مطبوعاتی اش به خبرنگاران گفت:" همان طور که برای تیم ملی بازیکن انتخاب می کنید، می توانید برای آن یک سیستم نیز در نظر بگیرید. من دوست دارم تیمم 4-2-3-1 بازی کند. سیستمی که در جام جهانی توسط چند تیم به نمایش گذاشته شد.

من از سال 2006 با تیم گرمیو با چنین سیستمی کار می کردم. در این سیستم شما از قدرت هجومی خوبی برخوردارید. بال ها کارآمد هستند و حتی هافبک های دفاعی نیز می توانند در حملات شرکت کنند.

باشگاه های اروپایی چنین سیستمی را می پسندند."

منزس معتقد است که المپیک لندن آزمون خوبی برای آماده سازی تیم برای جام جهانی 2014 است.

" بازی های المپیک بخش مهمی از برنامه ماست، برنامه ای به 3 بخش تقسیم می شود: کوپا آمریکا، المپیک و جام جهانی که مهمترین بخش محسوب می شود.

این یک توالی طبیعی است. ما برای آماده سازی تیم برای جام جهانی چند بازی تدارکاتی خواهیم داشت. به همین دلیل باید با باشگاه های اروپایی تعامل داشته باشیم تا بتوانیم از بازیکنان مان در این بازی ها استفاده کنیم. برای حضوری قدرتمندانه در جام جهانی باید سازماندهی مناسبی داشته باشیم.

در فهرستی که توسط منزس برای بازی مقابل آمریکا منتشر شده نام دو بازیکن نوجوان تیم سانتوس به چشم می خورد: گانسو و نیمار. بازیکنانی که می توانند امیدهای برزیل در المپیک باشند.

" من هر دو را از همین ابتدا در تیم قرار داده ام. آنها در تیم اصلی و تیم المپیک این فرصت را خواهند داشت که خودشان را ثابت کنند.

بازی های جام جهانی آینده در برزیل است و این یک طرف کار را برای ما سخت می کند و از طرفی دیگر موجب می شود که ما از حمایت بیشتری برخوردار باشیم. تیم میزبان بیشتر به چشم می آید و تاثیر بیشتری بر جو مسابقات می گذارد.

ما هنوز تا سال 2014 فرصت داریم تا تیم ملی برزیل را آماده پذیرش چنین فشاری کنیم و خودمان را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کنیم."

دیدگاه ها : نگاهی از تو
آخرین ویرایش: چهارشنبه 6 مرداد 1389 18:03